• 26.06.2020

26 czerwca 2020 r. odbyło się w sali gimnastycznej rozdanie świadectw promocyjnych i świadectw ukończenia szkoły podstawowej.  Pani dyrektor wręczyła  nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce. Spotkania poszczególnych klas odbyły się  w ustalonych wcześniej godzinach  z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

Decyzją Rady Pedagogicznej za najwyższe wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz reprezentowanie szkoły w konkursach i zawodach sportowych Natalia Kłonica (kl. VIII) otrzymala stypendium Wójta Gminy Izbica w wysokości 2000 zł.

Decyzją Rady Pedagogicznej za wzorowe zachowanie oraz reprezentowanie szkoły w konkursach i zawodach sportowych Julia Knap (kl. VIII) otrzymała stypendium w wysokości 500 zł ufundowane przez Radną Gminy Izbica Panią Małgorzatę Łagodę.

Drodzy Uczniowie!

Dzisiaj rozpoczynają się wakacje. Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej, odpocznijcie od trudów nauki i nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań. Odebrane dzisiaj świadectwa są ukoronowaniem Waszej pracy. Część z Was powróci do tej szkoły we wrześniu, zaś absolwenci opuszczą jej mury, a wraz z początkiem nowego roku szkolnego rozpoczną nowy etap w edukacji.

Wszystkim Absolwentom życzymy, by każda nowo zawarta przyjaźń okazała się szczera i wierna. Nowi nauczyciele niech będą wyrozumiali i sprawiedliwi. Niech innym będzie dobrze z wami, a wam z innymi. Mamy nadzieję, że będziecie wracać myślami do lat szkolnych, do naszych wspólnych chwil. Edukacja jest najlepszą inwestycją. Inwestujcie w siebie i zdobywajcie szczyty swoich marzeń.