• 3 Maja.
          • 3 Maja

• 4.05.2021

W związku z obchodami Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, uczniowie z klas I-III naszej szkoły w dniu 04.05.2021r., przypomnieli okoliczności uchwalenia Konstytucji oraz ważne wydarzenia z historii naszego kraju. Aby podkreślić rangę święta, uczniowie recytowali wcześniej wyuczone wiersze wybitnych polskich twórców, głoszących idee patriotyczne. Całości dopełniły: stroje galowe uczniów, śpiewany hymn oraz  pieśni związane z tematyką Konstytucji 3 Maja .

Powaga treści, piękna muzyka i śpiew oraz współgrająca z tym dekoracja sprawiły, że ten dzień świąteczny zapadnie na długo uczniom w pamięci.

• JESTEŚMY RÓŻNI, LECZ RÓWNIE WAŻNI
          • Jesteśmy różni, lecz równie ważni

•     Przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego wzięły udział w projekcie Jesteśmy różni, lecz równie ważni". Projekt miał  na celu podnoszenie świadomości społecznej i propagowanie wiedzy na temat Autyzmu oraz Zespołu Aspergera. Tego dnia dominował kolor niebieski. Dzieci dowiedziały się co to jest autyzm, następnie wykonały prace plastyczną.

• Dzień Ziemi w przedszkolu

• 22.04.2021

Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie. Nasze przedszkolaki także uczą się, jak żyć ekologicznie. W tym dniu wszystkie przedszkolaki przyszły ubrane na zielono, na znak tego, że wszyscy chcemy aby nasza planeta była zielona i czysta. To był wyjątkowy dzień. Na długo pozostanie wszystkim dzieciom w pamięci.