• Żegnaj, szkoło!

• 25.06.2021

25 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Dyrektor szkoły, Pani Renata Szałacha powitała wszystkich zgromadzonych, a szczególnie przybyłych gości. Swoją obecności zaszczyciły nas: Pani Małgorzata Run - Zastępca Wójta Gminy Izbica oraz Pani Małgorzata Łagoda - Przewodnicząca Rady Rodziców.

Następnie nastąpił najprzyjemniejszy moment uroczystości. Pani Renata Szałacha wręczyła nagrody książkowe i dyplomy uczniom naszej szkoły. Listy Gratulacyjne Dyrektora Szkoły otrzymali rodzice uczniów wyróżniających się pod względem nauki.

Pani Małgorzata Run wręczyła Stypendium Wójta Gminy Izbica Faustynie Grobelnej (kl. V) i Mai Żak (kl. V) oraz Listy Gratulacyjne Wójta Gminy Izbica uczniom, których średnia ocen przekroczyła 4,75.

Pani Małgorzata Łagoda wręczyła Stypendium Radnej Gminy Izbica i Przewodniczącej Rady Rodziców SP w Tarzymiechach  Natalii Waszak (kl. VIII) oraz Stypendium Rady Rodziców ufundowane przez Spółdzielnię Socjalną "Polka" z Izbicy - Dawidowi Kopielowi (kl. VI) i Adrianowi Suszkowi (kl.VI).

Po wręczenu nagród uczniowie kl. VIII i kl. VII  przedstawili pożegnalny program artystyczny. Wszystkim ósmoklasistom gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy wielu sukcesów. Mamy nadzieję, że będziecie wracać myślami do lat szkolnych, do wspólnie spędzonych chwil.

• Zakończenie I etapu nauki

• 23.06.2021

Zakończenie I etapu kształcenia dla klasy III było okazją do zorganizowania w dniu 23.06.2021 r. dyskoteki, która przysporzyła wszystkim jej uczestnikom wiele radości, a także stworzyła okazję do spotkania się w szkolnych murach nie tylko w czasie lekcji. Oprócz wspaniałej zabawy uczniowie raczyli się pysznościami, które przygotowali im rodzice. Nie zabrakło oczywiście pizzy i lodów. Uczniowie świetnie się też bawili na placu zabaw. Ten dzień na pewno na długo zostanie w pamięci trzecioklasistów.

• Dzień Mamy i Taty

• 26.05.2021

W dniu 28 maja 2021 r. w naszym przedszkolu odbyła  się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której dzieci zaprezentowały  swój program taneczno - wokalno - recytatorski. Dzieciaki bardzo się starały, aby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Dzieci zaprezentowały się w dwóch tańcach, młodsze dzieci tańczyły układ do piosenki Grease, a starsze miały  układ do piosenki Ed sheeren. Uroczystość z okazji „Dnia Mamy i Taty” dostarczyła wszystkim wiele radości i szczęścia.

• Kanapki, kanapeczki...

• 11.06.2021

We czwartek  11.06.2021 r. w naszym przedszkolu wiosna zagościła na dobre. W sali unosił się zapach szczypiorku i warzyw: sałaty, pomidorów, ogórków, papryki i rzodkiewki. Przedszkolaki podjęły wielkie wyzwanie pod hasłem ''Robimy zdrowe kanapki". Świeże warzywa, sery, pieczywo to doskonałe produkty, które świetnie smakują i mają mnóstwo witamin. Dzieci samodzielnie lub z niewielką pomocą dorosłych smarowały, kroiły, układały produkty tworząc na kanapkach fantazyjne wzory. Kanapeczki były bardzo kolorowe, smaczne a dzieci bardzo zadowolone i najedzone.

Pamiętajmy, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu produktów.

• 9.06.2021

W związku z Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań, który trwa od 01 kwietnia do 30 września 2021 roku, Wójt Gminy Izbica Jerzy Lewczuk zwraca się z gorącą prośbą do mieszkańców gminy o dokonywanie samospisu, który można zrealizować w urzędzie gminy w pokoju Nr 12 na parterze budynku. Pracownicy urzędu służą pomocą                    i wsparciem.

Serdecznie zapraszamy.

Wójt Gminy Izbica

/-/  mgr Jerzy Lewczuk

Urząd Statystyczny przygotował prezentację i film o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021:

prezentacja_nsp.pptx

Studenci i młodzi wpływają na przyszłość Polski | Spot TV GUS | NSP 2021 | Spis Powszechny - film

• Dzień Matki

• 26.05.2021

Dzień Matki w Polsce jest obchodzony 26 maja każdego roku. W tym dniu wszystkie mamy są obdarowywane laurkami, prezentami i kwiatami przez swoje dzieci, a w szkołach zwykle  organizowane były akademie z okazji tego święta. W tym roku żadna akademia w szkole z okazji Dnia Matki niestety się nie odbyła, ale uczciliśmy ten dzień  w domowym zaciszu. Klasy I-III naszej szkoły pragnąc podziękować swoim mamom za miłość, wychowanie i cierpliwość, uczyły się w szkole piosenek i wierszyków o mamie. Opisywały też swoje mamy i rysowały ich portrety.  Wykonały też własnoręcznie laurki w postaci pszczółek.

Naszym uczniom gratulujemy talentów artystycznych, muzycznych, recytatorskich i wokalnych, a ich mamom takich pociech.

Kochane Mamy! Wszystkiego Najlepszego!

• Certyfikat Tydzień Ulgi
          • Tydzień ulgi!

• W dniach 17-21.05.2021 r. nasza szkoła przyłączyła się do organizowanej przez Wydział Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej "Tydzień Ulgi". Podarowaliśmy młodzieży tydzień bez sprawdzianów, kartkówek i odpytywania z materiału realizowanego podczas zdalnej nauki. Wszystko to po to, aby obniżyć stres towarzyszący dzieciom podczas powrotu do nauki stacjonarnej w szkole. W akcji wzięło udział ponad 3000 szkół w całej Polsce!

Mapa Tydzień Ulgi