• Nasz bal

• 14.01.2023

W sobotę 14 stycznia 2023 r. w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci. Wszyscy bawili się w rytmach muzyki. Były tańce w parach, kółeczku, wężyki. Rada Rodziców i obecne na zabawie mamy zapewniły wszystkim uczestnikom smaczny posiłek, ciasto, owoce i napoje.Dużą niespodzianką okazała się wizyta Św. Mikołaja, który wręczył zgromadzonym dzieciom prezenty.

Zabawa choinkowa udała się doskonale, a uczniowie pełni wrażeń rozeszli się do domów.

• Dary czterech wróżek

• 12.01.2023

Zapewne wszyscy lubimy bajki, a szczególnie takie, które można zobaczyć na żywo, dlatego 12 stycznia 2023r. uczniowie klasy III uczęszczający na kółko teatralne, wraz z gościnnie występującymi koleżankami z klasy II: Lidką, Milenką i Natalką, chcąc umilić uczniom z klasy przedszkolnej i klas I i II te ostatnie chwile przed feriami zimowymi , wystąpili w przedstawieniu pt. „Dary czterech wróżek” na podstawie książki E. Szelburg – Zarembiny. Bajka to utwór literacki zawierający morał (pouczenie). Nasza bajka też zawierała przesłanie, że zawsze warto być dobrym dla innych, bo dobro wraca, a „gdyś gbur i leniwiec, wtedy się nic nie uda”. Młodzi aktorzy po raz kolejny zaprezentowali swoje talenty i umiejętności. Występ bardzo się wszystkim podobał o czym świadczyły gromkie brawa. Bardzo dziękujemy i życzymy kolejnych pięknych występów.