Z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, nauczyciele uczący matematyki w naszej szkole zorganizowali konkurs dla uczniów kl. III - VI. Sprawdzono na nim znajomość tablczki mnożenia oraz umiejętność rozwiązywania zadań tekstowych osadzonych w kontekście praktycznym na porównywanie różnicowe i ilorazowe. Uczniowie wykazali się dobrą znajomością tabliczki mnożenia, a kilkoro z nich umiejętnościami rozwiązywania zadań z treścią. Zwycięzcami konkursu zostali:
Natalia Waszak - kl. III
Bartłomiej Nizioł - kl. V
Sebastian Nizioł - kl. V
Karol Kusiak - kl. V
Oskar Wodyk kl. VI
Zwycięzcom gratulujemy sukcesu! ![]()
Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni.