11 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski ph. "W kręgu poezji I. Krasickiego i A. Mickiewicza". Wzięło w nim udział 22 uczestników. Uczniowie rywalizowali między sobą w dwóch kategoriach: kl. I-III i kl. IV-VII. Nad przebiegiem konkursu czuwało Jury w składzie:
Przewodniczaca: Jolanta Żabniak – nauczyciel SP w Tarzymiechach;
Członkowie: Małgorzata Kuryło – przedstawiciel Rady Rodziców;
Agnieszka Kaszak – przedstawiciel Rady Rodziców;
barbara Nizioł - przedstawiciel Rady Rodziców;
Katarzyna Witos – przedstawiciel Rady Rodziców;
Iwona Pałka - przedstawiciel Rady Rodziców;
Sylwia Nizioł - przedstawiciel Rady Rodziców.
Wszyscy pięknie recytowali wybrane przez siebie wiersze. Po burzliwych obradach Jury wyniki rywalizacji konkursowej przedstawiały się następująco:
Kategoria I – uczniowie kl. I-III
I miejsce- Maja Żak kl. III
II miejsce – Martyna Karpowicz kl. I
III miejsce – Łukasz Hałas kl. III
Wyróżnienie – Kamila Czochrowska kl. I
Kategoria II – uczniowie kl. IV-VII
I miejsce – Patrycja Hałas kl. V
II miejsce – Milena Nizioł kl. VI
III miejsce – ZJulia Knapa kl. VII
Wyróżnienie – Sandra Nizioł kl. V
Weronika Pałka kl. VII
Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, a zwycięzcy nagrody rzeczowe.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanych występów i życzymy dalszych sukcesów! 